filmdiziyorumlari.com

Yayın İlkesi

İnternet Bilinci Geliştirme:

filmdiziyorumlari.com, bütün internet kullanıcıların doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için, teknolojiyi yakından takip eder ve bütün konularda araştırma yaparak yayın yapar

Bilgi, Doküman ve Arşiv Kullanımı:

filmdiziyorumlari.com, yayınlanan haber ve içeriklerle ilgili oluşabilecek her türlü olumsuzlukta içeriği değiştirmeyi, gerekli görülürse de yayından kaldırmayı taahhüt ediyor.

Çok Seslilik ve Katılımcı Yayıncılık:

filmdiziyorumlari.com, kendisi her türlü haberi araştırarak yayınladığı gibi, aynı zamanda ziyaretçilerinin de kendi haberlerini, görüş ve önerilerini paylaşabilirler.

Eğitici olmak:

filmdiziyorumlari.com, gerekli konularda araştırma yapar, yaptığı araştırmalar neticesinde okuyucularının da kendini geliştirebilmesi için eğitici haber ve dokümanları ziyaretçileriyle paylaşır.

Cevap Hakkına Saygı:

filmdiziyorumlari.com sitesinde yayınlanan veya herhangi bir yayın organında yayınlanan bir habere veya içeriğe muhatap kalan kişilere cevap verme hakkı fırsatı sunar.

Ön yargısız Yaklaşım:

filmdiziyorumlari.com, herhangi kurum, kuruluş, siyasi parti veya kişiye yakınlığı yoktur, bütün haberlere tarafsız yaklaşır ve tarafsız yayın yapar.

Doğruyu Arama Kaygısı:

filmdiziyorumlari.com, sonucu ne olursa olsun her zaman haberi veya içeriği inceler ve sonucunda yalnızca doğru bilgileri okuyucularıyla paylaşır.

Öncü olmak:

filmdiziyorumlari.com, internet haberciliğinin ve sosyal medyanın gücüne önem verir, zaman içerisinde gelişen teknolojiye uyum sağlar ve ziyaretçilerinin de uyum sağlamasına yardımcı olur.

Güvenilirlik:

filmdiziyorumlari.com, ziyaretçilerinin kendisine verdiği değere önem verir, her zaman doğru bilgiyi zamanında okuyucularına sunarak onların güvenini boşa çıkartmaz.