filmdiziyorumlari.com

David Cronenberg’in Yeni Filmi ‘Crimes of the Future’

5/5 - (9 oy)

İlk gösterimini Cannes Film Festivalinde yapacak olan dünyaca ünlü yönetmen David Cronenberg’in yeni filmi Crimes of the Future’ın fragmanı izleyici ile buluştu. Fragman “Neon” isimli Youtube kanalından yayınlandı. Yapımcı firmadan açıklanan bilgilere göre Crimes of the Future filminin haziran ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Daha çok gerilim ve korku filmleriyle ismini duyurmuş yönetmen David Cronenberg’in, “Sinek”, “Ekrandaki Dehşet”, “Cosmopolis” ve “Maps to the Stars” isimli filmleri de seyirci tarafından çokça beğenilmişti. Korku filmi kategorisinde olan son filmi Crimes of the Future, 75. Cannes Film Festivali bünyesinde düzenlenen Altın Palmiye ödülü için jüri karşısına çıkacak. İlk gösterimin ardından seyirci ile buluşmasına ise henüz 2 ay kadar süre var. Bu süre gerilim ve korku filmi severleri biraz üzse de David Cronenberg gibi bir yönetmenin çektiği film uzun bekleyişin sonrasında gelen sürpriz olacaktır.

Crimes of the Future Filminin Konusu ve Oyuncuları

Özetle Crimes of the Future filminin konusu ise şu şekilde; yakın bir gelecekte ve insanların genetiklerinin bir şekilde değiştirildiği bir dönemde geçiyor. Ancak yalnızca genetikleri değil, suç tipleri de insanlık ile beraber değişmiş durumda.

Crimes of the Future filminin oyuncuları ise; Mortensen, Léa Seydoux ve Kristen Stewart.

Crimes of the Future’dan Filmi Fragmanı

Crimes of the Future filmin fragmanı için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Altın Palmiye ödülünü kazanıp kazanmadığını ise 17-28 Mayıs tarihlerinden sonra buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.